فیلم fast and furious shaw and hobbs


بعد از ۳ سال پس از تایید ساخت این اسپین آف جدید Fast & Furious بالاخره اولین تریلر فیلم Hobbs and Shaw نمایش داده شد.

یکی دیگر از قهرمانان مسابقات WWE در فیلم Hobbs & Shaw هنرنمایی خواهد کرد.

بازیگران فیلم Fast and Furious Presents Hobbs & Shaw روز به روز در حال کام شدن است. در همین حال بر اساس پست اینستاگرامی که (Dwayne Johnson) منتشر کرده است، یکی دیگر از قهرمانان سابق سری مسابقات WWE یعنی (Roman Reigns) در سری جدید فیلم Fast & Furious بازی خواهد کرد. به گفته‌ی این بازیگر، با توجه به پیشینه رومن رینز در مسابقات کشتی کج و توانایی‌های او در حرکات اکشن و همچنین فیزیک او، می‌تواند کمک موثری در بهبود کیفیت این فیلم داشته باشد.


این فیلم اولین اسپین آف سری جذاب Fast & Furious خواهد بود

که تحت عنوان Fast & Furious Presents: Hobbs and Shaw اکران خواهد شد.

احتمالا اولین چیزی که در لیست بازیگران این فیلم  به چشم بینندگان می آید عدم حضور (Vin Diesel) می‌باشد که به جای دومینیک تورتو، به عنوان نقش اصلی سری Fast & Furious هنرنمایی می‌کرد.

با این وجود تمام اینها با تماشای اولین تریلر فیلم Hobbs and Shaw می‌توان فهمید که هنوز این فیلم جذابیت‌های منحصر به خودش را دارد و می‌توانیم انتظار صحنه‌های اکشن جذاب و حتی خنده‌ دار زیادی در این فیلم باشیم.


فیلم Fast and Furious Presents: Hobbs and Shaw قرار است در تاریخ ۲ آگوست ۲۰۱۹ برابر با ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ اکران شود.

دیوید لیچ که بیشتر برای کارگردانی فیلم Deadpool 2 و فیلم Atomic Blonde شناخته می‌شود، کارگردانی قسمت فرعی فیلم Fast and Furious را بر عهده دارد. کریس مورگان، نویسنده با سابقه مجموعه سریع و خشن، وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Hobbs and Shaw را نیز بر عهده داشته است.


آخرین تریلر رسمی فیم fast and furious shaw and hobbs


به اشتراک بگذارید:
قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *