سریال فرار از زندان فصل شش

در فصل های قبلی این سریال مایکل اسکوفیلد و دوستانش توانستند از زندانهای مختلف جان سالم به در ببرند و فرار کنند.

اما به نظر می رسد، داستان آزادی آنها هنوز به طور کامل به پایان نرسیده است چرا که مسئولین شبکه فاکس خبر شگفت انگیزی را برای علاقه مندان به این سریال هیجان انگیز دادند .

قرار است فصل ششم این سریال نیز به روی آنتن برود و در فصل ششم شاهد این هستیم که جان آبروزی که در اپیزودهای قبلی به نظر می رسید کشته شده، همچنان زنده است و اتفاقات جدیدی با توجه به این موضوع رخ خواهد داد.

در ادامه این مطلب توجه شما را پیش نمایشی از این این سریال جلب میکنیم.

سارا وینکالی در مورد سری جدید فرار از زندان گفت است که اینبار تا فصل ۹ این سریال ساخته خواهد شد و علاوه بر فصل ۶، علاقه مندان به سریال فرار از زندان شاهد ۳ فصل دیگر هم خواهند بود.

پیشتر قرار بود این سریال در همین فصل ۵ به پایان برسد و نویسنده آن اعلام کرد دیگر ایده ای برای ادامه ماجرا ندارد و اگر فرد خلاقی می تواند این داستان را ادامه دهد و سناریوی جدیدی برای آن بنویسد این سریال ادامه پیدا خواهد کرد که به نظر می رسد یک نویسنده خلاق توانسته اینکار را انجام دهد و نه یک فصل بلکه ۴ فصل دیگر به این سریال جذاب اضافه کند و تا فصل ۹ سریال فرار از زندان ساخته خواهد شد.

در فصل جدید سریال فرار از زندان (فصل ۶ سریال فرار از زندان) مایکل اسکوفیلد، سارا تانکردی و پسر مایکل نقش محوری داستان را بر عهده دارند و شخصیتهایی همچون سینوت، تی بگ، سوکره و شبا و لینکولن باروز در آن حضور دارند.

تا کنون گفته شده است که تا بهار سال آینده فصل ششم روانه بازار خواهد شد.

به اشتراک بگذارید:
قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *